مدیر عامل
 
 
 
 
 


پیمان دفتری

پیام مدیرعامل

در دنیای امروز دیدگاههای سلامت چشم اندازی وسیع تر پیدا کرده است که هر یک از عوامل به خودی خود یا از طریق تأثیر بر یکدیگر وضعیت سلامتی را به شدت تحت تأثیر قرار می دهند.

تغییر سبک زندگی به زندگی شهری و ماشینی یکی از عمده ترین دلایل شیوع پرفشاری خون است. اینکه چه چیزی بخورید و چگونه بخورید بستگی به میزان فعالیت بدنی هر فرد دارد. فعالیت بدنی بخشی از سلامتی و کنترل قند خون است. اضافه وزن و چاقی یکی از عوامل تشدید کننده بیماریهای قلبی – عروقی ، دیابت، افزایش فشار خون و برخی انواع سرطانهاست.

بنابراین همواره توصیه می شود وزن بدن در محدوده طبیعی حفظ شود.

طبق بررسی سازمان بهداشت جهانی، بهداشت بر سه سطح استوار است: پیشگیری سطح اول، سطح دوم و سطح سوم.

پیشگیری سطح اول:مجموعه اقداماتی که برای جلوگیری از بروز بیماری انجام می شود، این اقدامات موجب بالا رفتن میزان قدرت جسمی و روانی افراد جامعه و سالم تر شدن محیط زندگی می گردد.

پیشگیری سطح دوم:این مرحله شامل تشخیص به موقع بیماری و درمان مناسب و به سرعت است. این اقدامات برای جلوگیری از سیر بیماری به طرف مراحل پیشرفته، بوجود آمدن نقص و ناتوانی و سرایت بیماری به افراد سالم ضرورت دارد.

پیشگیری سطح سوم:در این مرحله، هدف متوقف کردن سیر بیماری و جلوگیری از ناتوانی کامل یا مرگ است.

شرکت ساناگستر در جهت نیل به اهداف عالی ترسیم شده در برنامه استراتژیک خود مفتخر به عـرضه محصولات در حوزه مراقبت از سلامتی و پـیشگیری و تشخیص به موقع و درمان بـیماریها می باشد.

امروزه در شرایط پیچیده جهان کسب و کار عواملی نظیر رقابت و جهانی شدن، ناپایداری محیط های بازار، کاهش تصدی دولت ها، رشد طبیعی شرکت ها و بنگاهها و تلاش آنان برای کسب سهم بیشتری از بازار و نیز امکان ورود به فعالیت های جدید و سود آفرین موجب شده که مقوله ادغام و گروهی شدن بنگاهها در قالب شرکت های مادر ( هلدینگ) نه تنها در کشورهای توسعه یافته بلکه در ممالک در حال توسعه نیز متداول و رایج شود.

به یاری پـروردگـار بی همتا و تلاش بی انتهای مدیران و کـارکنان، شرکت سانـاگستر نـیز در جهت این اهداف گام های موثری را در پیش دارد.

ما در شرکت ساناگستر برنامه ریزی های خود را براساس احترام مقابل، راستی و صداقت، رضایت مندی یکایک کارکنان و مشتریان و ارتقاء کمی و کیفی شاخص های مطلوبیت استوار کرده ایم.

امیدواریم با بهره گیری از سرمایه ارزشمند انسانی، توان تخصصی و عزم راستین شاهد رشد روز افزون مجموعه شرکت ساناگستر و تبدیل آن به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های پزشکی در بخش خصوصی با ابعاد و استانداردهای بین المللی توأم با پایبندی به اصول و ارزش های حاکم بر فرهنگ ایرانی و اسلامی باشیم.

                                                                                                                          پیمان دفتری