شرکت ساناگستر از بدو تأسیس در قالب یک شرکت تجهیزات پزشکی، بهداشتی، زیبایی، آرایشی و ورزشی با نگاهی آینده ‏نگر و کوششی بی‏ وقفه برای تأمین کلیه نیازهای بخش سلامت خانواده، با هدف ارائه ابزارهای سنجش و کنترل علایم حیاتی بدن و در راستای ارتقاء سطح سلامت عمومی جامعه تأسیس شده است. این شرکت همواره سعی نموده است با عرضه محصولات با کیفیت بالا سلامتی و آرامش را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
در این راستا ساناگستر با داشتن دیدگاه روز، تکنولوژی و نظر به آینده با گستره ای جهانی در تلاش است تا با استفاده از تجربه موفق خود و با بهره ‏گیری از جدیدترین فناوری‏ها در زمینه پزشکی، دارویی و .... محصولات فوق را تهیه و تولید و به عموم مصرف کنندگان عرضه نماید.

 معرفی شرکتمعرفی شرکت
 

اندام متناسب، روحیه بهتر، انگیزه بیشتر 

یکی از مشکلات جوامع ماشینی عدم تحرک لازم درانجام حرکات ورزشی مناسب، استرس زیاد و همچمنین عدم تغذیه صحیح و اصولی است. این عوامل دست به دست هم داده ‏اند تا میزان شیوع ناراحتی های عضلانی، اسکلتی، افزایش بی رویه وزن و صدها مشکل دیگر، روز به روز رو به فزونی باشد. 
دیدگاه ساناگستر با تکیه بر شعار "فکر سالم، دربدن سالم" خط مشی کیفی و کمی شرکت را در جهت طراحی و عرضه وسائل پیشرفته‏ تر برای کنترل و پایش عوامل حیاتی و مؤثر در روند سلامت و نیز تأکید بر طب پیشگیری تعیین کرده است. 
 معرفی شرکتمعرفی شرکت
 

گارانتی وخدمات پس از فروش منظم، مشاوره رایگان پزشکی ارائه دفتر چه راهنمای محصولات، لوح فشرده آموزشی وحضور در نمایشگاه‏های سلامت، اخذ گواهینامه‏ ها و استانداردهای بین المللی از قبیل TUV , CE و FDA بوده و همچنین مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و ضمانتنامه فارسی، همه و همه گام هایی است که در جهت افزایش رضایت شما برداشته ایم و باز هم در راه است.

 معرفی شرکتمعرفی شرکت