شركت ساناگستر چند سال است كه فعاليت مي‏كند؟ 

شركت ساناگستر از سال 1379 فعاليت رسمي و جدي خود را آغاز نموده است. 

 

شركت ساناگستر داراي چه مجوزهايي است؟ 

شركت ساناگستر در اداره ثبت شركت‏ها و مالكيت صنعتي ايران به ثبت رسيده و تحت عنوان يك شركت سهامي خاص بطور رسمي فعاليت مي‏كند. به علاوه اين كه شركت ساناگستر عضو اطاق بازرگاني ايران، اطاق بازرگاني تهران، اطاق بازرگاني ايران و بلژيك نيز مي‏باشد. ضمناً اين شركت به عنوان نمايندگي رسمي و انحصاري شركت لانافرم بلژيك و  به عنوان نمايندگي رسمي و انحصاري شركت ناكي  بلژيك در ايران مي‏باشد كه در وزارت بازرگاني ثبت مي‏باشد. 

 

شركت ساناگستر داراي چه مجوزهايي مي‏باشد؟ 

اين شركت داراي مجوز از وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشكي، اداره كل تجهيزات پزشكي و همينطور اداره كل آرايشي و بهداشتي و دارويي نيز مي‏باشد. در اقدامات فرهنگي و تبليغاتي نيز داراي مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است و كليه محصولات اين شركت از طريق مجاري قانوني و رسمي كشور وارد و توزيع مي‏گردند. 
 

آيا شركت و محصولات داراي مجوزهاي بين المللي نيز مي‏باشند؟ 

لازم به ذكر است كه كليه محصولات ارائه شده شركت علاوه بر مجوزهاي داخلي مثل مجوز وزارت بهداشت، وزارت بازرگاني، گمرك، استاندارد و تحقيقات صنعتي، و ..... داراي مجوزهاي بين المللي مثل CE ، TUV ، يا FDA ويا داراي GMP اروپا نيز مي‏باشند. 
 

آيا كليه محصولات آن شركت ساخت و توليد بل‍ژيك مي‏باشند؟ 

محصولات و كالاهاي شركت لانافرم بلژيك در كارخانجاتي در كشورهاي بلژيك، چين، هنگ كنگ، ايتاليا، سوئيس، فرانسه و تحت برند و ليسانس لانافرم بلژيك توليد مي‏گردد و اين محصولات از كشور بلژيك در نمايندگي‏هاي سراسر جهان توزيع و به فروش مي‏رسند. محصولات شركت ناكي بلژيك همگي ساخت و توليد كارخانه‏اي واقع در شهر هالن بلژيك مي‏باشند. 
 

آيا كليه محصولات داراي گارانتي و خدمات پس از فروش مي‏باشند؟ 

كليه محصولاتي كه جنبه الكترونيكي يا مكانيكي دارند داراي گارانتي و خدمات پس از فروش مي‏باشند كه طبق شرايط و ضوابط چاپ شده  بروي جعبه محصولات و دستورالعمل فارسي آنها اين شركت نسبت به ارائه خدمات اقدام مي‏نمايد. 
در مورد ساير محصولات كه جنبه مصرفي دارند مشمول گارانتي و خدمات پس از فروش نمي‏باشند ( مثل لوسيون ها ،ژل ها، يا شلوارك ها و .......) كه داراي كيفيت بالا بوده و تأييديه‏هاي بين المللي و داخلي آنها نشانه اعتبار و اعتماد آنهاست. 
 

چگونه مي‏توانيم محصولات شركت را تهيه كنيم؟ 

محصولات اين شركت را مي توانيد از كليه داروخانه‏هاي معتبر سراسركشور يا فروشگاه‏هاي تجهيزات پزشكي و ورزشي بخواهيد و يا مستقيماً مي‏توانيد با تماس با شركت و يا از طريق اينترنت خريد و تهيه نماييد. 
در صورتيكه در تهران باشيد حتي مي توانيد توسط پيك‏هاي شركت درب منزل تحويل گرفته و يا مي‏توانيد از فروشگاه ما در محل شركت نيز ديدن كرده و محصولات مورد نياز خودتان را خريداري نماييد. 
اگر در شهرستان ديگري ساكن هستيد با ارسال فاكس و يا بصورت خريد اينترنتي و يا با تماس تلفني از خدمات مشاورين و كارشناسان فروش شركت نيز استفاده كنيد. 
لازم به توضيح است كه كارشناسان شركت مي‏توانند شما را به نزديك‏ترين فروشگاه يا داروخانه محل سكونت و استقرار شما راهنمايي كرده تا از نزديك محصول را ديدن و خريد نماييد. 
 

اطلاعات نحوه استفاده از محصولات را از كجا مي توان بدست آورد؟ 

اين شركت سعي كرده تا دستورالعمل فارسي محصولات را داخل همه محصولات قرار داده تا مشتريان محترم اطلاعات كامل و دقيقي از نحوه مصرف آنها داشته باشند. به علاوه اين كه شما مي‏توانيد با مراجعه به قسمت مربوطه در سايت شركت اطلاعات لازم را دريافت و يا با تماس تلفني با كارشناسان فروش شركت جهت اخذ مشاورهاي مربوطه اقدام كنيد. 
 

آيا امكان ارسال با پيك را داريد؟ 

 بله شما مي توانيد بعد از هماهنگي هاي لازم با كارشناسان فروش شركت كالاي مورد نياز را در محل سكونت و يا استقرار خودتان توسط پيك دريافت كنيد. ارسال رایگان با پیک برای خرید 50 هزار تومان به بالا بوده و شرکت تا مبلغ 5 هزار تومان را متقبل می‏شود.
 

آيا امكان مراجعه حضوري به شركت هست؟ 

 بله شما مي توانيد در ساعات اداري شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح لغايت 16:30 دقيقه و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح لغايت 12:30 به شركت مراجعه و از فروشگاه ما در شركت ديدن كنيد. 

 

آيا مي‏توان همراه با استفاده از شلوارك هاي لاغري از ژل هاي لاغري هم استفاده كرد؟ 

به طور همزمان توصيه نمي شود شما مي‏توانيد در ساعتي كه از شلوارك استفاده نمي كنيد از ژل لاغري استفاده كنيد و در ساير ساعتها از شلواركهاي لاغري، تا امكان بيشتري به گردش هوا بين پوست و شلوارك لاغري ايجاد كنيد. 

 

آيا كاتالوگ جديد چاپ مي كنيد؟ 

 بله شركت هر سال كاتالوگهاي متنوع و جديدي چاپ مي كند كه مي توانيد از واحد فروش شركت درخواست كنيد تا برايتان ارسال كنند. 

 

 از زمان پرداخت و واريز وجه به حساب شركت تا زمان دريافت كالاي سفارش داده شده چقدر زمان مي برد؟ 

معمولاً در تهران توسط پيك هاي شركت طي يك برنامه مدون و مشخص حداكثر ظرف مدت 24 ساعت در محل مشتري مصرف كننده بصورت رايگان تحويل داده مي شود.در شهرستانها شركت كالاها را توسط شركت هاي باربري يا پيك ارسال ميكند كه با در نظر گرفتن مسافت و دوري شهرستان مربوطه معمولاً دو روز تحويل مشتري مي گردد. البته در بعضي موارد اين زمان مي تواند تا چهار روز هم به طول انجامد. 

 

شركت سانا گستر داراي چه بخشهايي و واحدهايي است؟ 

 اين شركت داراي بخشهاي مختلفي مي باشد كه به طور كلي شامل واحدهاي زير مي باشد. 
فروش- بازاريابي- تبليغات و گرافيك – امور مالي و حسابداري- امور اداري- امور توزيع و پخش – امور انبارداري- امور وصول مكاتبات – امور بازرگاني – امور تحقيق و توسعه – امور نگهباني – امور خدمات و تحصيلداري – امور تداركات – انفورماتيك – امور خدمات پس از فروش – امور رفاهي – امور بازرسي و كنترل داخلي – مشاوران حقوقي و....... 

 

آيا شركت ساناگستر بصورت اقساط نيز فروش مي كند؟ 

 بله در صورتيكه فرد مورد نظر داراي شرايطي مثل :كارمند دولتي يا بخش خصوصي معتبر باشد و از نظر شركت سانا گستر شناخته شده باشد و تحت شرايط خاص امكان فروش اقساطي نيز وجود دارد. 

 

آيا مي توان در شركت سانا گستر مشغول به كار شد و استخدام گرديد؟ 

استخدام شدن در هر شركت و سازماني نيازمند طي روند و مراحل خاصي است كه اولين مرحله آن تكميل فرم مشخصات پرسنلي است.بنابراين در صورت علاقمند بودن مي توانيد به قسمت فرصت هاي شغلي در سايت مراجعه و فرم مربوطه  را تكميل و ارسال نماييد.اطلاعات تكميل شده كاملاً محرمانه تلقي شده و پس از بررسي و دارا بودن شرايط لازم تماس گرفته خواهد شد. 

 

محصولات برقي و الكترونيكي شركت سانا گستر داراي چند سال گارانتي و يا خدمات پس از فروش مي باشند؟ 

محصولات داراي گارانتي دوساله مي باشند كه بر روي جعبه و بسته بندي آن ها چاپ شده است و طرز استفاده از محصول و شرايط گارانتي نيز به صورت فارسي بر روي جعبه يا داخل جعبه و بسته بندي محصول موجود مي باشد مشخص شده است. 
خدمات پس از فروش محصولات نيز تا ده سال قابل ارائه مي باشد. 
 

در صورتيكه انتقادي يا پيشنهادي داشته باشيم به چه نحوي به مديريت شركت ساناگستر اطلاع دهيم؟ 

شما ميتوانيد با مراجعه به قسمت پيشنهادات در سايت ساناگستر توسط ايميل براي شركت ارسال كنيد.قطعاً انتقادات و پيشنهادات و هرگونه مطالب ديگر ارسال شده دقيقاً مورد بررسي خواهد گرفت. 
 

آيا شلوارك هاي لاغري داراي گارانتي مي باشد؟ 

خير شلواركها جزء محصولات مصرفي بوده وپس از استفاده امكان عودت و يا تعويض نيز ندارند.بنابراين توصيه مي شود هنگام خريد دقت نماييد سايزدرست را انتخاب كرده و به شرايط خريد توجه داشته باشيد. اين محصولات  پزشكي بوده و از لحاظ بهداشتي براي پيشگيري از انتقال بيماريهاو .......امكان تعويض و يا مرجوعي موجود نمي باشد. همچنين لازم به يادآوري است اين محصولات داراي مجوز بين المللي بوده و از كيفيت بالايي برخوردار مي باشند. 
 

سؤالات متداول در باب محصولات 

 

• شلوارك‏ها

1. آيا شلوارك‏ها آسيب پوستي دارد؟
خير، به علت لايه داخلي آن كه از جنس كتان مي‏باشد از آسيب‏‏هاي پوستي جلوگيري مي‏كند چرا كه اين لايه  امكان گردش هوا را مي‏دهد. 
2. ضخامت شلوارك‏ها در چه حدي است؟ آيا  مي‏توان آن‏ها را زير شلوار پوشيد؟
حدود 2 يا سه ميلي متر است و زير لباس هم مي‏توان از آن استفاده كرد. 
 

• پاورفول

1. قدرت لرزانندگي تمام بدن را دارد؟
بله اين محصول قدرت تحمل تا 140 كيلوگرم را دارد و قدرت لرزش تمام قسمت‏هاي بدن را دارد. 
2. چگونه مي‏توان با اين دستگاه 50 نوع حركت مختلف ورزشي انجام داد؟
با قرار گرفتن در حالت‏هاي مختلف روي دستگاه مي‏توان ماهيچه‏هاي مختلف بدن را تحريك كرد. 
3. اين دستگاه چند نوع كارايي دارد؟
اين دستگاه داراي 5 برنامه مختلف دستي، مبتدي، متوسط، پيشرفته و چربي سوز است. 
 

• پشتي صندلي‏ها

1. كداميك از پشتي صندلي‏ها بهتر است؟
اين صندلي تفاوت قابل ملاحظه‏اي از لحاظ كاركرد با يكديگر ندارد بلكه براي سلايق مختلف به اشكال مختلف طراحي شده است. 
2. آيا مي‏توان از اين‏ها به عنوان تشك استفاده كرد؟
بله، مي‏توان روي زمين به صورت كامل پهن كرد و روي آن قرار گرفت.
3. مصرف برق اين دستگاه‏ها چقدر است؟
مصرف برق اين محصولات بسيار اندك است و همچنين مي‏توان از اين دستگاه در اتومبيل هم با استفاده از جاي فندك استفاده كرد. 
 

• ماساژورها

1. اشعه‏ي اينفرارد چه كاري انجام مي‏دهد؟
جنبه فيزوتراپي و گرمادهي و افزايش گردش خون دارد. 
2. كدام يك قدرت بيشتري دارد؟
ماساژور ميستر مث به علت ضربه‏اي بودن از ديگر ماساژورها قوي‏تر است و معمولاً افراد قوي هيكل از آن استفاده مي‏كنند. 
3. ماساژ ضربه‏اي با ماساژ ويبره چه فرقي دارد؟
ماساژ ضربه‏اي يك نوع ماساژ عمقي است و حالت طب سوزني دارد اما ماساژ ويبره ماساژي سطحي است و بيشتر عضلات بيروني و رگ‏ها را تحريك مي‏كند. 
 

• ماساژور پا

1. دولوكس مث با بابل مث چه تفاوتي دارد؟
بابل مث غلطك پا ندارد و همچنين قدرت افزايش گرماي آب را ندارد ولي دولوكس مث اين دو مزيت را دارا مي‏باشد. 
2. آيا اين محصولات جكوزي دارند؟
گردش آب ندارد اما در آب با استفاده از ايجاد لرزش حباب‏هايي توليد مي‏نمايد. 
3. جت تحريك كننده چيست؟
جت‏هاي تحريك كننده آب را با فشار به پا مي‏زنند. 

 

• بالشت‏ها

1. اين بالشت‏ها سفت است ياشل؟
متوسط. 
2. جنس اين بالشت‏ها از چيست؟
ويسكو الاستيك يا فوم 100% طبيعي 
3. آيا مي‏توان اين بالشت‏¬ها را شستشو داد؟
بله، اين محصول يك لايه‏ي بيروني دارد كه هم قابل تعويض است و هم قابل شستشو. 
 

• چسب‏ها

1. طريقه استفاده از اين چسب‏ها به چه شكل است؟
پوست را مي‏بايست كاملاً تميز و خشك كرد و سپس از اين چسب‏ها در هربار استفاده 8 ساعت مصرف كرد. البته محصول نوز استريپ را بايد روي پوست هنگامي كه مرطوب است چسباند. 
2. چه مدت از اين چسب‏ها بايد استفاده كرد؟
مدت استفاده از اين چسب‏ها بستگي به نوع پوست و همچنين عمق چين و چروك دارد. 
3. آيا اين چسب‏ها حساسيت پوستي ايجاد مي‏كنند؟
كساني كه پوست‏هاي خشك و حساس دارند نبايد از اين چسب‏ها استفاده كنند اما براي پوست‏هاي معمولي نه تنها حساسيت پوستي ايجاد نمي‏كند بلكه پوست را تقويت هم مي‏كنند.
 

• برنزه كننده ‏ها

1. هر دستمال براي چه اندازه از قسمت‏هاي بدن مناسب است؟
بستگي به غلظت مورد نظر دارد اما به طور معمول هر دستمال به اندازه يك دست و يا صورت را جواب مي‏دهد. 
2. ماندگاري رنگ اين محصولات چقدر است؟
رنگ دستمال‏ها حدود 2 تا 4 روز و دستگاه سلف تنينگ كيت حدود 5 تا 7 روز روي پوست ماندگاري دارد البته به تعداد دفعات استحمام و در معرض هوا قرار گرفتن هم بستگي دارد. 
3. از هر دستمال چند بار مي‏توان استفاده كرد؟
رنگ يك قسمت را مي‏توان براي قسمت‏هاي مختلف استفاده كرد و آن را تمام كرد اما اگر فقط براي مثلا صورت استفاده كرد مي‏توان حدود 2 يا 3 بار استفاده كرد. 
 

• بخور صورت

1. اين بخور گرم است يا سرد؟
گرم است. 
2. آيا دماي بخار تنظيم شده است؟
بله، دماي بخار اين محصول طوري تنظيم شده است كه به پوست آسيب نرساند. 
3. روزي چند بار بايد استفاده كرد؟
به اندازه چربي پوست بستگي دارد اما معمولا روزي يك بار مي‏توان استفاده كرد. 

 

• بخورها

1. آيا مي‏توان در اين محصولات ماده‏اي مانند اكاليپتوس ريخت؟
از به كار بردن مواد افزودني مانند عطر، اسانس يا اكاليپتوس به داخل دستگاه خودداري نمائيد.
2. يون منفي به چه معناست؟
در هوا ذرات با بارهاي مثبت و منفي وجود دارند. از تجمع ذرات با بار مثبت و يون، يون مثبت و ذرات با بارمنفي و يون، يون منفي  تشكيل مي‏شود. بالا بودن ميزان يون مثبت در هوا باعث احساس افسردگي، سر درد و سستي و رخوت و .... در افراد مي‏گردد. تخليه‏ي الكتريكي ولتاژ بالا از طريق عملكرد ميله‏ي الكترود مي‏تواند باعث توليد مقدار زيادي يون منفي گردد. اين يون‏هاي منفي مي‏توانند به ذرات مسموم معلق در هوا چسبيده و هوا را از وجود آلاينده ها پاك نمايند.
3.يون‏هاي منفي چه فوائدي دارند؟
از بين بردن باكتري‏ها، جلوگيري از پير شدن سلول‏هاي بدن، بالا بردن توانايي نگهداري اكسيژن در خون، بهتر كردن عملكرد سوخت و ساز بدن، بالا بردن ميزان هوشياري، از بين بردن خستگي، بالا بردن مقاومت بدن(سيستم ايمني) در مقابل بيماري‏ها، تأثير اساسي در معالجه‏ي سردرد، بي خوابي/كم خوابي، آلرژي، آسم و فوائد بسيار ديگر.
4.حقايقي در مورد يون منفي:
يونيزاسيون به عنوان يك راه معالجه‏ي تأييد شده، امري اجباري در بسياري از بيمارستان‏هاي اروپا و روسيه مي‏باشد. FDA (سازمان دارو و خوراك آمريكا)، مهندسين خود را جهت آزمايش يك دستگاه مولد يون منفي بهGood Housekeeping در ماه مارچ 1999 مجله‏ي كار گرفت، آنها دستگاه را در يك مخزن پر از دود گذاشتند  و سپس متوجه شدند كه مخزن كاملاً از دود پاك گرديده است. نتيجه‏ي تحقيقات اخير سازمان كشاورزي آمريكا نشان مي‏دهد كه يونيزه كردن يك اتاق باعث كاهش 52% غبار و 95% باكتري موجود در هواي آن اتاق مي‏گردد. ( لازم به تذكر است كه بيشتر آلاينده‏ هاي موجود در هوا در ذرات غبار معلق در هوا زندگي مي‏كنند.)
چگونه يونهاي منفي آلاينده هاي هوا را از بين مي برند؟
(-)               (-)                         (-)
          (-)                         (+)*  
(-)               (+)*  (-)               (+)*
(-)     (+)*            (+)*            (-)
(+)*            (+)*  
 
يون‏هاي منفي (بار منفي) خود را به آلاينده‏ها و عوامل آلرژي‏زا كه به صورت مثبت باردار هستند مي‏چسبانند . ذرات  تشكيل شده‏ي جديد بزرگتر و سنگين‏تر هستند و بنابر اين به طرف زمين كشيده مي‏شوند و از  فضاي تنفسي ما خارج مي‏گردند.
اغلب آلاينده‏هاي معلق به صورت مثبت باردار مي‏باشند و بر عكس يون‏هاي منفي به صورت منفي باردار هستند. در فضاهايي كه يون منفي با غلظت (چگالي ) بالا در آن وجود دارد، آنها مي‏توانند بار آلاينده‏هاي معلق را به بار منفي تبديل كنند.
اين امر موجب مي‏شود كه جذب مغناطيسي بين آلاينده‏هاي معلق در هوا بوجود آيد و درنتيجه آنها به يكديگر مي‏پيوندند و سنگين‏تر از آن حدي مي‏ شوند كه بتوانند به صورت معلق در هوا باقي بمانند و بدون آسيب رساندن به چيزي روي زمين مي‏افتند و ديگر در مسير هواي تنفسي شما قرار نخواهند گرفت. حتي اگر آنها قبل از اينكه به زمين برسند استنشاق شوند، چو ن ذرات بزرگتري هستند توسط فيلترهاي بالاي ناحيه‏ي تنفسي فيلتر مي‏شوند. مسلماً در صورتي كه توليد يون منفي به صورت ادامه‏دار نباشد، بعضي از اين آلاينده‏هاي بزرگ شده مي‏توانند دوباره به هوا بازگردند. برخي مطالعات نشان داده كه يون منفي اثر بيولوژيكي روي باكتري‏ها و ويروس‏ها داشته و در صورت تماس، آنها را از بين مي‏برد.
5. چرا يون منفي باضافه‏ي اوزون با مقدار كم ؟
يون منفي و اوزون قوي‏ترين پاك كننده‏هاي هوا در طبيعت مي‏باشند. در دنيا چيزي مؤثرتر از اين دو براي پاك كردن هواي تنفسي ما از عوامل آلرژي زا و آلاينده‏ها وجود ندارد. متأسفانه اكنون به دليل نزديكي ساختمان‏ها  و منازل به يكديگر، اين دو نمي‏توانند تأثير خود را در فضاي داخلي ساختمان‏ها به صورت طبيعي بگذارند. 
يون منفي و اوزون در طبيعت بوجود آمده‏اند و در مناطقي يافت مي‏شوند كه از خالص ترين و  بالاترين سطح هواي سالم برخوردارند. اين اماكن معمولاً شامل بالاي كوه‏ها، نزديك آبشارها، جاهايي كه لحضاتي قبل رعد و برق صورت گرفته، چمن‏زارهاي دور از شهر و كناره‏هاي اقيانوس دركنار امواج بلند مي‏باشند.
6. آيا به طور اتوماتيك خاموش مي‏شوند؟
خاموش نمي‏شوند اما در حالت استند باي قرار مي‏گيرند و آلارم مي‏دهند.
7. آيا ريموت كنترل دارند؟
محصولات وپو الگانس، وپو360 و وپو لوكس ريموت كنترل دارند.

 

• موزن‏ها

1. بدون نياز به آرايشگر يعني چه؟
شركت محصولي دارد به نام هندي كليپر كه تمام موهاي سر را به يك اندازه كوتاه مي‏كند و هر فردي مي‏تواند با توجه به فيزيك ظاهري اين محصول خود اقدام به اصلاح نمايد.
2. آيا اين محصولات قابل شارژ هستند؟
به جز دو مدل دوتريمر و هيرتريمر كه با باطري‏هاي معمولي كار مي‏كنند مابقي موزن‏هاي شركت قابل شارژ هستند.
3. آيا واقعا ضد زنگ هستند؟
بله، از جنس استيل و فولادهاي ضد زنگ هستند و در برابر آب مقاوم هستند.

 

• مانيكور و پديكور

1. آيا اين محصولات هم گارانتي دارند؟
بله، اين محصول هم دو سال گارانتي دارد. به طور كل غير از محصولات مصرفي تمام محصولات شركت دو سال گارانتي دارد.
2. مانيكور و پديكور به چه معناست؟
به معناي آرايش و پيرايش ناخن دست و پا است.

• فشارخون سنج

1. نحوه صحيح استفاده از فشار خون سنج ، به چه صورت مي باشد؟
در هنگام استفاده از فشار خون سنج ، ابتدا بنشينيد و دستتان را حركت ندهيد و براي استفاده از فشار خون سنج ، بعد از هر بار استفاده از دستگاه چند دقيقه صبر كنيد تا جريان خون به حالت عادي برگردد. اين طرز استفاده باعث دقيق تر شدن اندازه گيري مي شود.
2. محفظه نگهداري مجزا چيست؟
قابي كه محصول را در آن قرار مي‏دهند.