شركت ساناگستر (سهامي خاص) در سال 1379 با اخذ نمايندگي انحصاري LANAFORM بلژيك در ايران شروع به فعاليت نمود. اين شركت در زمينه تجهيزات مراقبت خانگي و بيمارستاني سابقه اي طولاني دارد و از جمله برندهاي مهم در زمينه محصولات مراقبت سلامتي است.
برند NAQI بلژيك از سال 1386 توسط شركت ساناگستر به عنوان نمايندگي انحصاري در ايران وارد ايران گرديد. شركت NAQI بلژيك به عنوان يكي از بهترين و معتبرترين توليدكنندگان محصولات مراقبت پوستي در سطح اروپا است.
ساناگستر به عنوان نماينده انحصاري BESHELL بلژيك از سال 1389 محصولات بسيار با كيفيت اين شركت بلژيكي را به مردم ايران معرفي نمود. انواع محصولات در زمينه تناسب اندام و هواي سالم كه با استقبال مصرف كنندگان خود همراه شد به نحوي كه كيفيت بالاي محصولات مورد تائيد همگان قرار گرفت.
برند MEDISANA آلمان از سال 1391 توسط شركت ساناگستر به بازار ايران معرفي گرديد. شركت ساناگستر به عنوان نمايندگي رسمي و انحصاري MEDISANA GERMANY محصولات اين شركت را وارد نموده و در تلاش است برند MEDISANA كه از جمله مطرح ترين و معتبرترين برند در زمينه تجهيزات پزشكي، مراقبت خانگي و بيمارستاني است و از جمله بهترين توليد كننده و عرضه كنندگان دستگاههاي فشارخون سنج ديجيتالي در سطح جهان است را در اختیار مخاطبین خود در ایران قرار دهد.
شركت ساناگستر با ارائه محصولات و خدماتي با كيفيت جهاني، بكارگيري روش هاي نوآورانه ارائه خدمات به روز، شبكه توزيع گسترده و مديريت دقيق، موفق شده تا همواره در زمينه توسعه بازار و محصول در اين صنعت رشد قابل توجهي را احراز نمايد.
اين شركت در جهت توسعه فرهنگ خودمديريتي و كنترل علائم اساسي سطح سلامت افراد جامعه (فشارخون، قندخون، تب، وزن و...) تاسيس شده و در اين مسير با ارائه محصولات و خدمات مرتبط به عموم مصرف كنندگان ارائه مي نمايد.
شركت ساناگستر با ارائه جديدترين فناوري هاي صنعت سلامت تلاش دارد موجبات ارتقا سطح سلامت عموم افراد جامعه را پيش از مراجعه به پزشك، پس از مراجعه و در حين درمان فراهم آورد.
كليه محصولات و خدمات اين شركت از طرف انجمن هاي مستقل پزشكي اروپا و آمريكا تائيد شده و داراي مجوزهاي رسمي و تائيديه آزمايشگاه رفرانس وزارت بهداشت ايران مي باشند.